Afbeelding
Foto: BredaVandaag

Werkzaamheden aan Markttunnel in Roosendaal: verkeer moet rekening houden met vertraging

Door: Sanne Brusselaars Algemeen

ROOSENDAAL - Verkeer door de Markttunnel aan de Burgemeester Freijterslaan in Roosendaal moet van maandag 24 tot en met vrijdag 28 augustus rekening houden met extra reistijd. De middenpilaren van de tunnel krijgen die week onderhoud. De tunnel blijft tijdens de werkzaamheden wel open.

Versluys Verkeerstechniek voert gedurende vijf dagen onderhoud uit aan de middenpilaren van de Markttunnel. Tijdens de werkzaamheden worden in beide rijrichtingen halve rijbaanafzettingen geplaatst. Daardoor kan het verkeer gebruik blijven maken van de tunnel en is een volledige afsluiting niet nodig.

Weggebruikers moeten door de versmalde rijbanen wel rekening houden met hinder en extra reistijd. De werkzaamheden duren volgens de gemeente tot en met vrijdag 28 augustus.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief