30 jarig jubileumconcert La Lisière met een goed gevulde zaal in de Spil
30 jarig jubileumconcert La Lisière met een goed gevulde zaal in de Spil Foto: foto C. Buijs

30 jarig jubileumconcert La Lisière groot succes

Cultuur

WOUWSE PLANTAGE - Het 30-jarig jubileumconcert van La Lisière trok donderdagavond 8 oktober zoveel publiek in De Spil dat meerdere keren extra stoelen nodig waren. Na afloop kreeg het gezelschap een staande ovatie.

De grote zaal in De Spil liep gedurende de avond steeds voller. Meerdere keren moesten stoelen worden bijgezet, waardoor de zaal goed gevuld was. Het concert bestond uit twee delen. Het eerste deel stond in het teken van “Gouwe Ouwe” uit de beginperiode van La Lisière. In het tweede deel speelde het gezelschap de nieuwste nummers.

Het publiek waardeerde het gevarieerde en sfeervolle optreden, wat bleek uit de staande ovatie, waaronder van wethouder Evelien van der Star. Na afloop bleef een groot aantal bezoekers en oudleden nog napraten en naborrelen in de gezellige foyer.

30 jarig jubileumconcert La Lisière in de Spil
Een goed gevulde zaal tijdens 30 jarig jubileumconcert La Lisière


Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief