
Eindvoorstelling Dynamo Dansers: ‘Ze dansten de sterren van de hemel’
Sport en verenigingROOSENDAAL - Op zaterdagmiddag 21 juni vond de eindvoorstelling over Vervoer, plaats van de Dynamo Dancers van Dynamo-Roosendaal. Het was bloedheet, maar dat kon de pret niet drukken.
Watertaps, komkommerwater, fruitwater, stukken komkommer en stukken appel zorgden ervoor dat iedereen voldoende vocht binnen kreeg. Gelukkig viel het binnen nog mee. Na een generale repetitie stroomde het publiek binnen. Een volle bak en dat is natuurlijk super. Ze waren er klaar voor om te zien wat voor choreografieën Hedwig van Wezel, Esmee Suijkerbuijk en Kim Weber met hun dansers hadden ingestudeerd Presentator Dave Krabbendam praatte het programma aan elkaar in zijn felrode kostuum. De kindergroepen deden enorm hun best op de leuke dansjes die ze hadden geleerd. De kostuums zagen er ook fantastisch uit. Natuurlijk hebben de allerkleinsten ook nog eens de schattigheidsfactor.
De dames modern, jazz en show lieten ook zien dat ze heel wat in hun mars hadden. De selectiemeisjes lieten zien dat ze in het afgelopen seizoen een behoorlijke groei hebben doorgemaakt. Ze dansten de sterren van de hemel. De damesselectie toonde dat zij echt die bronzen plak op de Europese Kampioenschappen dubbel en dwars hadden verdiend. Het publiek werd ook even meegenomen via een film naar de spannende prijsuitreiking. Vlak voor de pauze kondigde Dave, de presentator, aan dat hij Rucphen niet kende en het plaatsje wel even wilde verkennen. De leiding drukte hem wel op het hart weer op tijd terug te zien. Maar dat zou wel goedkomen. Na de pauze was hij niet terug; hij was dus toch verdwaald. Via een filmpje kon het publiek zien met welke vervoersmiddelen Dave weer terug bij Agora kwam. Gelukkig kwam hij aan het eind van de showdans van de dames de zaal weer in rennen. Hij vertelde over zijn avonturen onderweg en dat werd uitgebeeld door alle dansgroepen. Met een spetterende slotdans door alle dansers op het liedje “Op de fiets” sloten de Dynamodansers, groot en klein hun dansjaar af.
Nog twee weken les en dan een heerlijke zomervakantie om op 18 augustus a.s. weer fris aan het volgende seizoen te beginnen.




