Vorig jaar troffen beide ploegen elkaar ook al twee keer in competitieverband
Vorig jaar troffen beide ploegen elkaar ook al twee keer in competitieverband Foto: Arthur Verbraak

RBC hoopt tegen TOGB op vervolg na prima zege op VVSB

Door: Wies van Erp Voetbal

ROOSENDAAL - RBC speelt zaterdagmiddag (morgen) tegen TOGB uit Berkel en Rodenrijs. Na de 3-1 zege op VVSB wil de ploeg van trainer Mark Klippel graag laten zien dat het weer in vorm komt.

TOGB begon het seizoen matig. Pas afgelopen zaterdag won de ploeg voor het eerst, met 0-1 bij Achilles Veen.

Zestiende

Eerder speelde TOGB gelijk bij UNA (1-1). Op eigen veld pakte het een punt (3-3) tegen Groene Ster. Daardoor staat TOGB met vier punten minder dan RBC op de zestiende plaats.

Oude bekende

RBC treft in TOGB een oude bekende van vorig seizoen. De twee onderlinge duels leverden RBC slechts één punt op. Toch eindigde RBC vorig seizoen met één punt meer één plek boven TOGB, dat als zevende eindigde.

Sterke start tegen VVSB

RBC beleefde een week vol teleurstellingen na de grote nederlaag bij Excelsior Maassluis en de uitschakeling in de KNVB-beker door Eemdijk. Toch begon het nog steeds gehavende RBC zaterdagavond verrassend fris aan de wedstrijd.

Binnen een half uur stond het al 3-0. Jelte Pal en Jesper Troost scoorden hun tweede doelpunt van dit seizoen. Voor Lloyd Hendriks was het zijn eerste.

Met hard werken trok RBC de verdiende overwinning over de streep. Na de 3-1 vroeg in de tweede helft kwamen er nog enkele benauwde momenten. De ontlading na afloop was dan ook groot.

De drie punten brengen RBC terug in de middenmoot, want de ploeg staat nu elfde.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief