Op blote voeten in het zand
Op blote voeten in het zand Foto: Archief foto SV Sprundel

14e Beach Soccer SV Sprundel met recorddeelname

Sport en vereniging

SPRUNDEL - Komend weekeinde vindt het veertiende Beachsoccertoernooi van de SV Sprundel plaats. Een recordaantal van 93 teams doen er aan mee. Zij zijn verdeeld over twaalf categorieën. Tijdens de drie dagen worden in totaal 188 wedstrijden gespeeld.

Op het tot strand getransformeerd Kloosterplein wordt de aftrap  vrijdag om 13.00 uur gedaan. Die middag komen zestien teams van bedrijven in actie. Vrijdagavond  om half zeven binden twaalf damesteams op het ondertussen befaamde ‘Costa Iglesias’ de strijd aan.  

De jongsten, categorie J07, openen zaterdagmorgen om 8.43 uur. Vervolgens zijn de jeugd categorieën t/m 11 jaar aan de beurt.  Jongeren vanaf 15  jaar komen zaterdagmiddag tussen 14.12 tot 19.30 uur in actie. Zondagmorgen wordt gestart om 8.44 uur met jongeren van 12 t/m 15 jaar. En vanaf 13.00 uur zullen 16 herenteams de arena betreden. Hun finale staat om 18.15 uur gepland.

Festijn voor iedereen

De SV Sprundel maakt er opnieuw voor jong en oud een groots feest van. Het hele strand wordt feestelijk aangekleed. Naast het speelveld kan de jeugd zich in het zand uitleven en de strandtenten met drank en broodjes ontbreken niet.  Het hele toernooi zal Disco Silence aanwezig zijn.

Vrijdagavond is er een combinatie van het voetballen en van de muziek die DJ Erwin Kerstens verzorgt. Liefhebbers van stevige muziek uit de jaren 60 en 70  komen zaterdagavond aan hun trekken. Dan is de band Van Brenghe van de partij.

Afgesloten wordt zondag vanaf 18.00 uur met DJ Fer-E en optredens van Robert Pater.[n]



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief