
A-team De Estrella’s behaalt zesde plaats op NK
Sport en verenigingSPRUNDEL - Zaterdag 20 januari heeft het A-team deelgenomen aan het NK van de knmo-ntsb. Het A-team eindigde in de top 10 van Nederland.
Het A-team heeft in 2023 geschitterd op alle wedstrijden. Het team komt uit in de jeugd 2 basis klasse. Dit team bestaat uit: Lily, Britt, Vajén, Kayleigh, Anne, Fleur en Melissa.
Het NK werd gehouden in het topsportcentrum in Almere.
Het team had zich via de reguliere wedstrijden geplaatst voor de Brabantse Kampioenschappen. Hier behaalde zij een 4e plaats waardoor ze een ticket in de wacht sleepten voor het NK.
Gezonde wedstrijdspanningen
Na weken hard trainen en kleine aanpassingen in de show was het zaterdag eindelijk zover. Het team had 12 tegenstanders. De meiden hadden gezonde wedstrijdspanningen, maar dit was op de vloer niet terug te zien. Het team liet een hele mooie show zien en ze straalden helemaal. Ze draaiden zelfs een no-drop routine. Het team heeft er hard voor gewerkt om zo’n goede show neer te zetten op het NK.
Zesde van Nederland
De meiden en coach waren na afloop dik tevreden over de show. Het team werd beloond met 78,4 punten.
Hiermee werd het A-team 6e van Nederland. Een goede prestatie.
Voor Melissa was dit haar laatste wedstrijd en tevens een mooie afsluiting. Melissa bedankt en succes in Zweden! De supporters en coach zijn mega trots op dit team.
Meiden gefeliciteerd met jullie mooie resultaat.




