
Beurs, B&B en verborgen plannen in Pech & Breakfast
AlgemeenNIEUW-VOSSEMEER - De bed & breakfast van Winny is er eentje die je niet snel in een glanzend televisieprogramma zult tegenkomen. Gevestigd in een oud pand en allesbehalve makkelijk bereikbaar, is het een plek waar comfort en chaos soms dicht bij elkaar liggen. Toch strijken er elk jaar weer gasten neer, zo ook Ria en Bert, die in het dorp de jaarlijkse beurs willen bezoeken. Vooral Ria kijkt er reikhalzend naar uit – Bert iets minder enthousiast.
Hun verblijf krijgt een onverwachte wending wanneer de kamer tegenover hen wordt betrokken door de zussen Nadja en Daantje. Ook zij zijn voor de beurs in het dorp, maar met een heel ander plan in gedachten. Al snel wordt duidelijk dat hun doelen niet zonder obstakels zijn, en dat Ria en Bert daarbij weleens flink in de weg kunnen lopen.
Wat volgt is een aaneenschakeling van misverstanden, slimme (en minder slimme) manoeuvres en situaties waarin niet iedereen even eerlijk speelt. De vraag blijft: lukt het alle gasten om te bereiken waarvoor ze gekomen zijn, of gooit deze bijzondere bed & breakfast roet in het eten?
Met Pech & Breakfast brengt A.M. de Jongtoneel een luchtige en herkenbare komedie vol humor, verwarring en verrassende wendingen. Een voorstelling waarin niets is wat het lijkt en pech en plezier hand in hand gaan.
Voorstellingen
Het stuk is geschreven door Jolanda van der Meijden en wordt geregisseerd door Eddy Haers. Het stuk zal te zien zijn op vrijdag 30 januari om 20:00, zaterdag 31 januari om 20:00 en zondag 1 februari om 14:30 in het Wagenhuis te Nieuw-Vossemeer. De zaal zal een half uur voor aanvang open gaan.
Kaarten kunnen gereserveerd worden via amdejongtoneel@gmail.com of via whatsapp op nummer 06 23137718.




