
Heidi en Aad waren te gast bij De Tafel: ‘We hebben het erg gezellig gehad’
Door: Jacoline de Boer AlgemeenOUD-VOSSEMEER - Heidi (68) en Aad Nowee(69) waren als gast aanwezig bij de Tafel van Vosmeer. Het stel is tien maanden geleden uit Hoogvliet hierheen verhuist en is inmiddels al aardig ingeburgerd.
Sinds afgelopen oktober is Heidi met pensioen nadat ze nog twee jaar na de pensioengerechtigde leeftijd door had gewerkt in de zorg. Aad en Heidi hebben samen een druk sociaal leven en zijn heel actief in het vrijwilligersleven. “Ik ben heel positief over dit genomen initiatief. Het is wel zo dat mensen die eenzaam zijn vaak een drempel over moeten om aan zoiets deel te nemen. Daarom zijn wij hier ook. We vinden het gezellig maar kunnen straks ook dit initiatief promoten aan de mensen”, legt Heidi uit. Ondanks dat ze beiden al heel actief in het vrijwilligersleven zijn sluit het stel niet uit om zich in de toekomst wellicht als vrijwilliger aan te melden bij de Tafel van Vosmeer.
Nieuwe mensen leren kennen
Het stel kwam ook om nieuwe mensen te leren kennen. “We hebben het erg gezellig gehad en met verschillende mensen gepraat. Misschien dat we hier iemand treffen die eenzaam is en wellicht dat we daar een gesprekspartner voor kunnen zijn. We zijn ook vrijwilliger bij de Zonnebloem geworden. We hopen zo mensen die eenzaam zijn thuis op te kunnen zoeken”, aldus Heidi en Aad.




