Afbeelding
Foto: Salus

Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen

Door: Hanneke Marcelis Algemeen

THOLEN - Afgelopen zaterdag vond in Salus Healthclub te Tholen een spinningmarathon plaats. Ditmaal had Salus healthclub 2 goede doelen geselecteerd. Klimmen met Ria en Denise (Klimmen tegen MS) en stichting Stavoord6. ’s Morgens om 10.00 werd het startschot gegeven voor de 6-uur durende marathon.

Er waren 42 deelnemers verdeeld over de aanwezige fietsen. 5 deelnemers trotseerden de volle duur van de marathon en reden dus 6 uur achter elkaar. Overige deelnemers kozen ervoor om zich 1 of meerdere uren in het zweet te fietsen. Aan het eind van de middag werd het ingezamelde bedrag bekendgemaakt. “Een bijzondere samenwerking. Alleen ga je sneller maar samen kom je verder aldus Ivo Slokkers van Stichting Stavoord6”.  

Namens de MS vereniging Nederland was Denise Heikoop aanwezig om de cheque in ontvangst te nemen. Haar partner Simon Jansen neemt ook deel aan het evenement Klimmen tegen MS. Hij is samen met Frank Hommel een van de initiatiefnemers van het team klimmen met Ria (Hommel) en Denise (Heikoop). Beide partners van de initiatiefnemers van het team hebben MS en op deze manier hopen zij hun steentje bij te dragen aan het ophalen van zo veel mogelijk geld voor onderzoek naar medicijnen tegen MS. 

Het opgehaalde bedrag is uitgekomen op €2017,-. Een mooie opbrengst voor een marathon van deze omvang. Er staat nog een volgende evenement op het programma wat beiden organisaties samen organiseren. Op zaterdag 25 maart as is er een superbingo in Dorpshuis de Vossenkuil. Hier zijn nog kaarten voor beschikbaar en zijn te koop via Wendy van Pelt. 06-51097347 



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief