Afbeelding
Foto: Avondvierdaagse Stavenisse

Avondvierdaagse in Stavenisse komt eraan

Algemeen

STAVENISSE - Van maandag 19 tot en met donderdag 22 juni organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers uit Sint Maartensdijk in samenwerking met muziekvereniging Euterpe voor de 9e keer de avondvierdaagse in Stavenisse.

Alle vier de avonden zijn er mooie routes uitgezet om al wandelend te genieten van onze mooie polders dijken en Oosterschelde in de omgeving van het dorp. Op de routes is EHBO aanwezig om eventueel wandelletsel te verhelpen en er zijn verkeersregelaars om U veilig de weg over te laten steken..

De start en finish locatie is in het dorpshuis de Stove aan de Voorstraat. Het startbureau is open om 18:15 uur voor inschrijving en vanaf 18:30 tot 18:45 uur kan er gestart worden op de beide afstanden van 5 of 10 kilometer. Het inschrijfgeld dat er betaald moet worden is 5 euro met medaille en 2,50 euro zonder medaille. Je moet bij het inschrijven wel opgeven voor de hoeveelste keer je meeloopt als je tenminste een medaille wilt hebben.

Als je geen 4 avonden mee kan lopen is dat geen probleem dan loop je er minder. Bij beide afstanden is er een rust en controle plaats. Deze avondvierdaagse staat onder auspicien van de KWbN wandelbond Nederland.

Op donderdag de laatste wandelavond staat muziekvereniging Euterpe om ongeveer 19:30 uur op de Haven om de wandelaars muzikaal en feestelijk in te halen. Voor meer informatie kunt U terecht op Facebook. Loop gezellig mee met deze wandeltocht het bevordert de leefbaarheid van het dorp en het is goed voor uw gezondheid. Tot ziens op maandag 19 juni bij de Stove in Stavenisse waar iedereen welkom is om mee te wandelen



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief