Prins Leroy en Boer Neuze
Prins Leroy en Boer Neuze Foto: Remco Weterings

Benjamin Suurlant stopt na 10 jaar als grootste boer van Grôôt Pesôôt

Door: Olaf Knook Algemeen

Grôôt Pesôôt (OUD-VOSSEMEER) - Benjamin Suurlant stopt na tien jaar met zijn rol als Boer Neuze in Grôôt Pesôôt. Dat maakte hij afgelopen weekend bekend tijdens de viering van Elluf Elluf in café De Hoop. Het huidige Woaidaehen-seizoen zal zijn laatste zijn als de grootste boer.

Boer Neuze, ook bekend als Benjamin Suurlant, bracht zijn aankondiging ten gehore aan het einde van zijn toespraak op het biljart tijdens 11-11. Hierbij kondigde hij aan dat na het Vellen van de Roos zijn klompen voorgoed in de kast zullen verdwijnen. Het motto is dit jaar ‘‘t is Veuheltjes’.

‘Tis vreed!’

Op Facebook schrijft carnavalsvereniging De Vlôôientrappers:

“Aan het einde van zijn praatje op het biljart tijdens Elf-Elf heeft Boer Neuze aangekondigd dat dit Woaidaehen-seizoen zijn laatste jaar wordt. Na 10 jaar de Grootste Boer op Groot Pesoot te zijn geweest, zet hij na het Vellen van de Roos zijn klompen in de kast om ze daar te laten staan. De komende evenementen zullen naast het afscheid van Dweilband de Lamsooren en het 33-jarig bestaan van Dweilband Oemommenoe ook in het teken staan van het afscheid van Boer Neuze.”

Benjamin Suurlant heeft zelf nog gereageerd op dat bericht: “We haen dr nog een top woaidaehen van maken! Tis vreed!”




Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief