De muzikanten van Concordia zorgden met hun harmonische klanken voor sfeer tijdens de optocht.
De muzikanten van Concordia zorgden met hun harmonische klanken voor sfeer tijdens de optocht. Foto: Neil Schuurman

Lampionnenoptocht Concordia brengt honderden Fluplanders op de been

Door: Olaf Knook Algemeen

SINT PHILIPSLAND - Enkele honderden inwoners liepen maandagavond mee met de jaarlijkse lampionnenoptocht van Concordia Sint Philipsland. De sfeervolle en verlichte wandeling door het dorp werd muzikaal ondersteund door de lokale muziekvereniging.

Met kleurrijke lampionnen in hand zorgden de deelnemers voor een warme en feestelijke ambiance. “Wat is het toch elk jaar weer een prachtig lichtjesfeest! Bedankt dat jullie er waren”, liet Concordia Sint Philipsland na afloop weten op sociale media. De lampionnenoptocht van de muziekvereniging trekt elk jaar veel inwoners.

Droog weer

De optocht begon om kwart over zeven bij dorpshuis De Wimpel en trok veel enthousiaste inwoners, zowel jong als oud, door de Fluplandse straten. Gelukkig voor de deelnemers bleef het droog. De lichtjesoptocht van Poortvliet wordt komende vrijdag gelopen en een dag later de lampionnenoptocht van Tholen.


De muzikanten van Concordia zorgden met hun harmonische klanken voor sfeer tijdens de optocht - Foto: Neil Schuurman



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief