De parkeerplaats bevindt zich op de vluchtstrook van de afrit en is bereikbaar via de parallelweg.
De parkeerplaats bevindt zich op de vluchtstrook van de afrit en is bereikbaar via de parallelweg. Foto: Gemeente Tholen

Tijdelijke parkeerplaats bij Thoolse brug vanwege vertraging werkzaamheden

Door: Olaf Knook Algemeen

HALSTEREN/THOLEN - Door de werkzaamheden aan de Tholensebrug heeft Rijkswaterstaat een tijdelijke parkeerplaats ingericht voor inwoners die aan de Brabantse zijde van de brug moeten zijn. Deze parkeerplek is bedoeld om de overlast door de verlengde afsluiting van de brug te verlichten. De parkeerplaats is bereikbaar met de fiets of lopend. Overdag zijn er verkeersregelaars aanwezig.

Rijkswaterstaat heeft een tijdelijke parkeerplaats ingericht aan de Brabantse kant van de Tholensebrug. De nieuwe parkeerplek is bedoeld voor inwoners die aan de Brabantse zijde van de brug moeten zijn. De parkeerplaats bevindt zich op de vluchtstrook van de afrit en is bereikbaar via de parallelweg van de Tholensebrug, lopend of per fiets vanuit Tholen. Verkeersregelaars zorgen er overdag voor dat het gebruik van de parkeerplaats veilig en vlot verloopt.

Lees verder onder de kaart.


 De tijdelijke parkeerplaats - Foto: Gemeente Tholen

Forse tegenvaller

De werkzaamheden aan de Thoolse brug (N286) lopen flink uit. Bij het vervangen van de voegovergangen was sprake van een forse tegenvaller. De zogeheten betonnen consoles, waarin de nieuwe voegovergangen worden geplaatst, zijn niet opnieuw te gebruiken en moeten opnieuw worden gemaakt. Hierdoor blijft de brug tot eind december gestremd voor wegverkeer, terwijl aanvankelijk de verwachting was dat de brug drie weken gesloten zou blijven.

Bekijk actuele informatie over de Tholensebrug op de projectpagina van Rijkwaterstaat.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief