
Opbrengst rommelmarkt De Vossetuin gaat naar opknapbeurt van speeltuin
Door: Olaf Knook AlgemeenOUD-VOSSEMEER - Speeltuin De Vossetuin organiseert woensdag een rommelmarkt met activiteiten aan de Cornelis Frankenstraat. De opbrengst van deze middag gaat naar het verbeteren en opknappen van de speeltuin.
Woensdagmiddag verandert speeltuin De Vossetuin in Oud-Vossemeer in een plek voor spelletjes, kinderactiviteiten en een rommelmarkt. Tijdens de middag zijn er onder meer schminken, een loterij en een grabbelton. Kinderen mogen ook hun eigen kleedje neerleggen om spulletjes te verkopen. Naast de spelletjes kunnen bezoekers iets te drinken of lekkers halen in het winkeltje van de speeltuin.
Rolstoelvriendelijk
Bezoekers maken met de loterij kans op prijzen die beschikbaar zijn gesteld door lokale ondernemers. De volledige opbrengst van de middag wordt gebruikt voor het onderhoud van de speeltuin en om het gebouw rolstoelvriendelijker te maken. De rommelmarkt en activiteiten vinden plaats bij speeltuin De Vossetuin aan de Cornelis Frankenstraat in Oud-Vossemeer, van 13.00 tot 16.00 uur.




