
Overstekende man met twee honden geschept door automobilist in Oud-Vossemeer
Door: Wies van Erp AlgemeenOUD-VOSSEMEER - Een man die twee honden aan het uitlaten was, is dinsdagochtend op de kruising van de Coentjesweg met de Cornelis Frankenstraat geschept door een automobilist. De riem van een van de honden kwam bij de aanrijding klem te zitten onder de motorkap. Beide honden bleven gelukkig ongedeerd. De man liep meerdere verwondingen op en is met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd voor verder onderzoek.
De hulpdiensten kregen de melding van het ongeval rond 09.00 uur binnen. Een man liet twee honden uit en toen hij tijdens het oversteken werd geschept door een auto op de kruising van de Coentjesweg met de Cornelis Frankenstraat. Hierbij liep de man meerdere verwondingen op en moest door een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd worden. De riem van een van de honden kwam klem te zitten onder de motorkap, maar de honden bleven ongedeerd.
Tegen agenten verklaarde de man dat hij de straat wilde oversteken. Ook van de automobilist is een verklaring opgenomen.




