
Tholense Boys en WHS pakken punt; Duel van Smerdiek afgelast
Door: Olaf Knook Sport en verenigingTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 23 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma’s van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
Tholense Boys heeft voor de tweede keer op rij niet verloren in de competitie. Na de eerste zege van het seizoen speelde de ploeg afgelopen zaterdag gelijk tegen VV Den Bommel. Na een vermakende eerste helft, waarin de teams met 2-2 de rust ingingen, viel er na de pauze geen doelpunt meer. Ook WHS pakte een punt, door in de slotfase tegen VV Internos de gelijkmaker te scoren. Beide eilandclubs staan momenteel op de elfde en dertiende plaats van de veertien teams.
Te natte velden
NOAD’67 leed een zware nederlaag op bezoek bij koploper VV Bevelanders. De teams gingen de rust nog in bij een 2-1 stand, maar de thuisclub trok uiteindelijk met 5-2 aan het langste eind. De Fluplandse club zakt hierdoor van de derde naar de vierde plaats. Volgende week wacht een nieuwe uitdaging tegen nummer twee VV Krabbendijke. De uitwedstrijd van SV Smerdiek werd afgelast door de tegenstander, omdat Oost Flakkeese Boys last had van te natte velden.
SPS boekte zaterdag haar grootste overwinning van het seizoen door hekkensluiter Lepelstraatse Boys met 6-1 te verslaan. De ploeg staat nu op de vijfde plaats. SC Stavenisse verloor met 7-0 op bezoek bij DVO’60. Volgende week staat de derby tussen SC Stavenisse en SPS op het programma.
23 november | Speelronde 9
VV Den Bommel 2-2 Tholense Boys
WHS 1-1 VV Internos
VV Bevelanders 5-2 NOAD’67
VV OFB - SV Smerdiek (AFG)
SPS 6-1 Lepelstraatse Boys
DVO’60 7-0 SC Stavenisse
30 november | Speelronde 10
Tholense Boys - VV Steenbergen
DBGC - WHS
VV Krabbendijke - NOAD’67
SV Smerdiek - FC Dordrecht
SC Stavenisse - SPS




