WHS speelde maar liefst 4-4 in een knotsgekke thuiswedstrijd tegen Zinkwegse Boys.
WHS speelde maar liefst 4-4 in een knotsgekke thuiswedstrijd tegen Zinkwegse Boys. Foto: Wim Fase
SPEELRONDE 2

WHS speelt gelijk in doelpuntrijk duel, eerste winst voor NOAD’67

Door: Olaf Knook Sport en vereniging

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma’s van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.

WHS pakte het eerste punt van het seizoen in een knotsgekke wedstrijd tegen Zinkwegse Boys. Al na 20 seconden vonden de Stallanders het net en kort daarna werd het zelfs 2-0. In de tweede helft viel het ene doelpunt na het andere. Na de 2-1 en 2-2 door de tegenpartij kwam WHS nog twee keer op voorsprong. Maar in de 93e minuut zetten de bezoekers de 4-4 op het scorebord. Voor Stalland maakten Arjen de Heer (2x), Stijn de Jonge en Jasper Gunter de doelpunten.

Ook Tholense Boys speelde gelijk, voor de tweede keer op rij. Op bezoek bij SSS werden echter geen doelpunten gemaakt. Tholense Boys begon voorzichtig, maar verdedigde goed en hield de vroege aanvallen van SSS tegen. Na rust kreeg Tholen een penalty, maar die werd gemist. De keeper van de tegenstander hield zijn doel meerdere keren schoon met mooie reddingen. Zo eindigde de wedstrijd in 0-0.

Rode kaart

Na een valse start in de openingsronde herpakte NOAD’67 zich met tien man tegen VV Wolfaartsdijk. Bij een 1-1 stand kreeg Finn Filius zijn tweede gele kaart, maar de familie Den Engelsman sleepte een overwinning uit het vuur voor de Fluplanders. Ook SPS wilde zichzelf herstellen na een nederlaag vorige week. Ze speelden uiteindelijk 1-1 tegen SC Welberg. Ardjan de Jong zorgde voor het punt.

SV Smerdiek hoopte de sterke vorm van de eerste ronde vast te houden, toen ze zes keer scoorden. Dit keer maakte het team drie doelpunten tegen Lepelstraatse Boys. Door dit resultaat staat de ploeg nu op punten op een gedeelde eerste plaats. SC Stavenisse had bijna het eerste punt van het nieuwe seizoen te pakken tegen VV Rillandia, maar verloor uiteindelijk met 2-1.

27 september | Speelronde 2
SSS 0-0 Tholense Boys
WHS 4-4 Zinkwegse Boys
NOAD’67 3-2 VV Wolfaartsdijk
Lepelstraatse Boys 0-3 SV Smerdiek
SPS 1-1 SC Welberg
VV Rillandia 2-1 SC Stavenisse

4 oktober | Speelronde 3
Tholense Boys - MOC’17
VV Vrederust - WHS
VV Bevelanders - NOAD’67
SV Smerdiek - SC Welberg
SV Duiveland - SPS
SC Stavenisse - SC Waarde



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief