
Heidestaete in Hoogerheide met enthousiasme begroet
Bedrijvig NieuwsHOOGERHEIDE - Op donderdag 4 september is de voorinschrijving van het nieuwbouwproject Heidestaete in Hoogerheide van start gegaan. Aan de Antwerpsestraatweg, op het terrein van het voormalige isolatiebedrijf Cleton, verrijst naar verwachting begin 2026 een nieuw wooncomplex.
De nieuwbouwplannen zijn met enthousiasme begroet. Op het moment dat de online voorinschrijving opengesteld werd, stroomden de inschrijvingen binnen. Baas Makelaars in Halsteren, die bemiddelt bij de verkoop, vertelt hierover: “De snelheid waarmee de inschrijvingen binnenkwamen, overtrof onze verwachtingen. Geweldig om te zien dat dit project zoveel mensen aanspreekt. Kennelijk biedt Heidestaete precies waar momenteel behoefte aan is. Wij kijken er naar uit kopers te begeleiden bij elke stap, zodat zij straks genieten van een fijne, nieuwe woning.”
Interessante locatie
Heidestaete komt met in totaal 22 woningen tegemoet aan de woonwensen van zowel starters als van mensen die een levensloopbestendige woning zoeken. De locatie is voor woningzoekers bijzonder interessant: aan de ene kant het dorpshart met winkels en horeca op loopafstand, aan de andere zijde de natuurgebieden van de Brabantse Wal. En de snelwegen A4 en A58 zijn dichtbij, waardoor steden zoals Rotterdam, Antwerpen en Breda snel bereikbaar zijn.
22 woningen
Het nieuwbouwproject bestaat uit twee woongebouwen. Aan de straatkant een gebouw met drie woonlagen en daarachter een gebouw met twee bouwlagen: van de 22 woningen zijn er vier levensloopbestendig. Alle woningen hebben een eigen berging op het terrein, waar ook 37 parkeerplaatsen komen.
Natuurlijke sfeer
De eigentijdse architectuur van Heidestaete ademt een warme natuurlijke sfeer. Het milieu wordt minder belast, omdat voor de woningen grotendeels hernieuwbare houtmaterialen worden aangewend. Ook dragen de isolerende eigenschappen van hout bij aan het energielabel A+++. De zonnepanelen op de daken krijgen de huiseigenaren in eigendom.
Start verkoop
Op 22 september vindt met een feestelijk tintje de start verkoop plaats. Belangstellenden zijn welkom in restaurant Boove & Beneeje, Raadhuisstraat 139, Hoogerheide. Vrije inloop van 17.00 - 19.00 uur. Voor meer informatie kunnen geïnteresseerden zich vrijblijvend aanmelden via: www.heidestaete.nl




