De winnaars: Fred Verdult, Mark Alberti, Kees Overbeeke, Edwin Kommers en Roald Vos
De winnaars: Fred Verdult, Mark Alberti, Kees Overbeeke, Edwin Kommers en Roald Vos Foto: Adriënne Suijkerbuijk

Senioren Hotak’68 strijden om clubtitels 2026

Sport en vereniging

HOOGERHEIDE - Na twee competitievrije weken kwamen de senioren afgelopen zaterdag in actie voor de clubkampioenschappen 2026. In MFC Kloosterhof werd er gestreden in twee meerkampen om de clubtitel 2026.

Senioren A

In een zevenkamp streden de mannen om de clubtitel. Nummer één geplaatst en favoriet Gert Gosselink liet twee overwinningen liggen waardoor zijn kansen verkeken waren. Edwin Kommers en Roald Vos volgden elkaar met ongeslagen te blijven tot de zesde ronde. Het onderlinge duel werd bepalend voor de titel. De eerste drie games gingen gelijk op. Roald pakte een 2-1 voorsprong en bezegelde de winst in de vierde game. Sybren Maas versloeg Gert maar verloor weer van Roland, die zo tekende voor één overwinning. Roel van Elzakker en Youri Aarden speelden in de eerste ronde tegen elkaar. In een spannende en mooi vijfgamer pakte Youri de winst. Dit leverde hem uiteindelijk plaats vijf op, net voor Roel.

Senioren BC

Er werd in een combi-klasse gespeeld daar er maar twee aanmeldingen waren in de c-klasse. Het onderlinge duel in klasse c leverde winst (3-1) op voor Fred Verdult. Samen met 4 b-spelers speelden ze een 6-kamp. Op een enkel spannende partij na stoomde de nummer 1 geplaatst, Kees Overbeeke, door naar de titel. Hij bleef knap ongeslagen en wist zijn 5 partijen met 3-0 te winnen. Om de 2e plaats werd het nog spannend. Mark Alberti won het onderlinge duel van Ronald Konings en ontving bij de prijsuitreiking de prijs voor deze mooie 2e plaats. Alfons Govers werd 4e. Ondanks de beperkte deelname was het een mooi clubmiddag met veel mooie partijen, mooi rally’s en punten.

De jeugd speelt op vrijdagmiddag 12 juni a.s. om de clubtitels. In de avond wordt er gestreden om de titel seniorendubbel.

Competitie

Hotak’68 4 behoudt zich in de vijfde klasse. Vrijdagavond stond er voor de heren van het 4e team een promotie/ degradatiewedstrijd op de agenda. Om zich te behouden in de 5e klasse diende er gewonnen te worden van Westerzicht. In Vlissingen hadden Cees Adriaanse, Alfons Govers en Toon van Loon een lastige start. Via 1-0 en 1-1 1-2 en 2-2 stoomden de mannen door naar een 2-6 overwinning en werd behoud veilig gesteld.

Table Stars finale voor Hotak’68 jeugd 

Zondag 17 mei spelen een aantal Hotak’68-jeugdlede de finale voor de Table Stars competitie. Dit is een competitie voor de beginnende tafeltennissers. Doel van deze competitie is het samen wedstrijdjes spelen, wedstrijden tellen en samen dubbel. De zondagochtend wordt altijd geopend met een gezamenlijke warming-up en afgesloten met een leuk eindspel. De finale wordt gespeeld bij Tanaka in Etten-Leur.

Zin om te tafeltennissen?

Heb je interesse om te komen tafeltennissen? Jeugd, senior of parasporter, prestatief of recreatief, je bent van harte welkom tijdens één van de Hotak’68-trainingen. Raadpleeg de website: www.hotak68.nl of mail secretaris Adriënne Suijkerbuijk: hotak68@ziggo.nl voor meer informatie. Je mag 4 keer gratis meetrainen voordat je beslist of je lid wilt worden.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief