Vrijwilliger Jordy Smits doet zelf ook mee aan de Trekkertrek Rijsbergen.
Vrijwilliger Jordy Smits doet zelf ook mee aan de Trekkertrek Rijsbergen. Foto: Jack Mathijssen

Feestavond Trekkertrek Rijsbergen moet geld in kas brengen

Door: Jack Mathijssen Algemeen

RIJSBERGEN - Zundertenaar Jordy Smits (24) is vrijwilliger bij de organisatie en doet ook zelf mee aan de Trekkertrek Rijsbergen. Samen met enkele andere vrijwilligers is hij druk in de weer met het aanbrengen van een afrastering.

Vooral voor de sporttractoren, die aanwezig zijn als Demo’s (een special en een truck), vraagt dat om extra veiligheid. Jordy is werkzaam bij een metaaltechniekbedrijf in Etten-Leur. “We maken as- afdichtingen voor pompen.” Jordy doet sinds 2016 zelf ook mee met zijn CaseJX80. “Gewoon als hobby. Het is een fijn gevoel om voor de sleepwagen te staan, want dan gaat bij mij de adrenaline echt borrelen. Ik help graag mee, en zondag ben ik vlaggenist op de baan om alles in goede banen te leiden. Ik ben zelf lid van KPJ in Rijsbergen en vind het fijn om met deze club te kunnen samenwerken. Ooit vroegen ze vanuit de organisatie of ik zou willen helpen en ben dat al die jaren blijven doen.” 

Tentfeest

Jordy kijkt erg uit naar het weekeinde, met zaterdag de Duitse Klasse en vanaf half tien het tentfeest, met muziek van Confetti Ravers, Johnny Gold en DJ Gijs. Zondagochtend om 9.00 uur is Jordy dan weer in touw voor de Landbouwklasse, Vrije klasse en Jeepklasse. “Ik hoop dat het erg druk gaat worden en er een heerlijk zonnetje aan de blauwe hemel staat. En als dan de laatste motoren stil zijn geworden, kunnen we genieten van DJ Gijs en muziek van KoornPik en de Dorsvlegels om Rijsbergen op zijn kop te zetten. De hoop is dat het er gezellig druk gaat worden. Zo’n feestavond moet namelijk ook geld in de kas brengen. Samen met de inbreng van de vele sponsoren.” 



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief