
Buurtschap Schijf wint de 82e editie van het Zundertse bloemencorso
Door: Eveline Jansen AlgemeenZUNDERT- Blijdschap en vreugde bij de bouwers en leden van buurtschap Schijf. Zij wonnen met hun wagen Beet! het bloemencorso van 2024.
Vandaag was het eindelijk zover! Voor de 82e keer vond het traditionele Zundertse bloemencorso plaats. Twintig buurtschappen deden hun best om met hun prachtige wagens zoveel mogelijk punten te bemachtigen. Groot was de vreugde voor buurtschap Schijf toen zij mocht stoppen voor de jury en hoorde dat zij met haar prachtige wagen ‘Beet!’ het bloemencorso van 2024 gewonnen had! De tweede prijs was voor buurtschap Laer Akkermolen met haar wagen ‘The lost suitcase’. Zij won ook de eerste publieksprijs. De tweede publieksprijs werd gewonnen door buurtschap Klein-Zundertse Heikant met haar mooie wagen ‘Khazad- Dûm’. Zij had ook genoeg punten voor een mooie derde plaats, maar omdat de wagen niet het volledige parcours had afgelegd kon deze prijs, volgens het regelement, niet toegekend worden. De derde publieksprijs werd gewonnen door buurtschap Achtmaal met haar wagen ‘Fenrir’.
Aan de winnaars: Van harte gefeliciteerd! En alle andere deelnemers: Hartelijk dank voor jullie deelname met prachtige kunstwerken!! Het was weer een onvergetelijk en zonnig corso.











