Afbeelding
Foto: Jeroen Hoppenbrouwers

Lepelstraatse Boys kampioen na spannende wedstrijd tegen DOSKO

Algemeen

LEPELSTRAAT - Afgelopen zaterdag werd Lepelstraatse Boys 3, twee wedstrijden voor het einde, kampioen in hun klasse. 

In deze klasse (5e klasse 507) ging het de gehele competitie tussen 2 teams nl. DOSKO 3 en Lepelstraatse Boys. In hun onderlinge treffen wonnen beide teams een keer. Twee weken geleden verloor DOSKO verrassend van SPS 3. Uitgerekend deze ploeg was afgelopen zaterdag de tegenstander in de kampioenswedstrijd.

Aan elkaar gewaagd

Onder tropische temperaturen waren beide teams aan elkaar gewaagd. Na ruim 25 minuten spelen kwam SPS op voorsprong. In de slotfase van de eerste helft kwamen de Boys langszij door een doelpunt van clubtopscorer Jürgen van Schilt.

Spannende thriller

Na rust golfde het spel op en neer in deze spannende thriller. Uiteindelijk wist Dennis Bogaard zich te kronen als matchwinner en schoot zo zijn team naar een verdiende titel.

19 van de 20 wedstrijden gewonnen

De mannen van leider Jeroen Hoppenbrouwers wisten 19 wedstrijden van de 20 te winnen.[n]



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief