Afbeelding
Foto: Rijnhout Media

Vlaketunnel twee nachten dicht voor onderhoud, verkeer omgeleid via N289

Door: Sanne Brusselaars Algemeen

BERGEN OP ZOOM - Weggebruikers die vanuit Bergen op Zoom via de A58 richting Zeeland rijden, moeten later deze maand rekening houden met een nachtelijke afsluiting van de Vlaketunnel. Rijkswaterstaat voert in september onderhoud uit aan de tunnel. Daardoor is deze twee nachten in beide richtingen afgesloten. Ook het Dampoortaquaduct op de N57 gaat later in de maand twee nachten dicht.

De Vlaketunnel is van maandag 21 op dinsdag 22 september en van dinsdag 22 op woensdag 23 september afgesloten. De afsluiting geldt beide nachten van 21.00 tot 05.00 uur en in beide rijrichtingen.

Verkeer kan tijdens de werkzaamheden geen gebruikmaken van de tunnel en wordt omgeleid via de N289. Rijkswaterstaat waarschuwt weggebruikers rekening te houden met een langere reistijd. De omleidingsroute wordt met gele borden aangegeven.

Ook Dampoortaquaduct dicht

Een week later voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan het Dampoortaquaduct. Dat is van maandag 28 op dinsdag 29 september en van dinsdag 29 op woensdag 30 september in beide richtingen afgesloten. Hier duren de afsluitingen van 20.00 tot 06.00 uur.

Tijdens deze werkzaamheden is ook de N57 vanaf de rotonde Serooskerke in beide richtingen afgesloten. Het verkeer wordt lokaal omgeleid. Ook hier worden de omleidingsroutes met gele borden aangegeven.



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief