
Snuffelen tussen antiek en curiosa voor behoud van Quirinuskerk
AlgemeenHALSTEREN - Antiek, curiosa, boeken, serviezen en kleding: tijdens de Halsterse braderie wordt zaterdag 19 september opnieuw een grote rommelmarkt gehouden in en rond de H. Quirinuskerk. De opbrengst is bestemd voor de instandhouding van de monumentale kerk.
De rommelmarkt is inmiddels een traditie tijdens de braderie. Bezoekers kunnen niet alleen in de kerk terecht, ook op het voorplein worden spullen uitgestald. Binnen is het aanbod volgens de organisatie gesorteerd, geselecteerd en gecontroleerd op echtheid. Er worden onder meer antiek en curiosa, meubilair, boeken, huisraad, serviezen, glaswerk en kleding aangeboden.
Met de verkoop wil de organiserende stichting geld ophalen voor het behoud van de H. Quirinuskerk. Tegelijkertijd hoopt het bestuur er een gezellige dag van te maken, waarbij bezoekers elkaar kunnen ontmoeten. De rommelmarkt is zaterdag 19 september van 09.00 tot 17.00 uur geopend.





