
Foto: Christian Traets
Bloembakken moeten snelheid remmen op Bredaseweg
ROOSENDAAL - Blijdschap bij de bewoners van de Bredaseweg. Het oostelijk gedeelte van de Bredaseweg is zaterdag voorzien van bloembakken én er is een 30 kilometer-zone ingesteld.
“Samen met het vrachtwagenverbod voor deze weg, hopen we als bewoners eindelijk verlost te zijn van de overlast van de vele vrachtwagens die via deze weg naar industrieterrein Majoppeveld rijden”, stelt één van de bewoners. De bouw van een distributiecentrum op het voormalige Philipsterrein gaf voor de gemeenteraad de doorslag om deze verkeersmaatregelen op te dragen. Onder andere Jos Heeren (VLP) en Robert Breedveld (CDA) waren dan ook aanwezig bij het plaatsen van de bloembakken die de bewoners zelf hebben gemaakt.
Meest gelezen
Meest geliked
Boekhandel Het Verboden Rijk stopt met pijn in het hart: ‘We weten de oplossing niet’
35
2/3

Gemeente onderzoekt gratis parkeren bij De Leede
2
1/3

Vier aanhoudingen na gewelddadige diefstal: Slachtoffer komt uit Roosendaal
1
5/3

Gezond oud worden in Roosendaal? Dan moet je ook zelf aan de slag!
5/3
Omlegging A58 is geen prioriteit voor ‘t Rijk: ‘Er zijn urgentere verkeersknelpunten’
1
3/3

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=div-gpt-ad-1516715234500&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=internetbode.nl/roosendaal&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
NIEUWSBRIEF
Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief

Vacatures
Rijinstructeur
Oss
Kom jij de thuiszorg helpen?
Roosendaal
Enthousiaste nieuwe collega’s
Bergen op Zoom
✓ Jr. werkvoorbereider ✓ Inspecteur ✓ Service monteurs ✓ Project monteurs
Breda
Kwekerij medewerker m/v
Zundert