
Tearoom Franca tijdelijk dicht door muziekkiosk op de Markt: ‘Ik lijd omzetverlies’
Door: Sanne Brusselaars AlgemeenSTEENBERGEN - Onderneemster Franca Verhoeven heeft besloten haar zaak aan de Markt tot 1 oktober te sluiten vanwege de plaatsing van een muziekkiosk vlak naast voor haar terras. De kiosk belemmert het zicht op haar zaak, waardoor het aantal klanten drastisch is afgenomen.
“Mijn terras is deels afgesloten en de kiosk staat pal naast me, waardoor ik uit het zicht zit,” zegt Verhoeven. “Mensen kiezen er daardoor voor om op andere terrassen plaats te nemen. Het is gewoon te stil, en ik lijd omzetverlies.”
De kiosk blijft volgens planning tot 1 oktober op de Markt staan. Tot die tijd gooit Verhoeven het over een andere boeg. In plaats van een reguliere opening, richt ze zich de komende maanden volledig op reserveringen en kleinschalige evenementen.
“Vanaf nu focus ik me op high tea’s, lunches, chocolade-workshops, brunches en kamerconcerten,” aldus de optimistische Verhoeven. De evenementen zijn op reservering te boeken via haar website of sociale media. Meer informatie over de workshops en evenementen is binnenkort te vinden op de website van Franca.





