
Koninklijke Marine is vanaf vandaag twee weken te vinden op Tholen
Door: Olaf Knook AlgemeenTHOLEN - Niet schrikken als je de komende weken een militair ziet op Tholen. Militairen van de Koninklijke Marine oefenen vanaf vandaag in onze gemeente. Dit is hun eerste oefenperiode deze maand op Tholen en duurt tot en met 18 februari. Daarna vertrekken ze, om een week later terug te keren van 26 februari tot en met 1 maart. Tijdens deze periodes wordt het verkeer niet belemmerd.
De militairen van de Koninklijke Marine doen deze oefeningen als deel van hun training. Ze trainen vooral voor maritieme situaties, inclusief duikoefeningen. Ze zorgen ervoor dat ze het normale (vaar)verkeer niet storen. Als er problemen zijn of schade is door de militairen, kun je dat laten weten via e-mail of het telefoonnummer in het kader hieronder.
Klachten of schade melden
Voor algemene klachten kun je contact opnemen met de Sectie Communicatie van 13 Lichte Brigade via Communicatie (13LTBRIG@mindef.nl)
Als er door een oefening schade is ontstaan, kun je dit onder vermelding van de militaire eenheid zoals kenteken voertuig, datum en tijd, plaats, soort schade etc. melden aan: Sectie Claims Ministerie van Defensie, Postbus 90004, 3509 AA Utrecht, via telefoonnummer 088-9561951 of via e-mail (JDVclaims@mindef.nl)




