
Gemeente grijpt in na explosies aan de Bloemenlaan: camera’s en woningsluiting
Door: Olaf Knook AlgemeenSINT-MAARTENSDIJK - De gemeente Tholen heeft donderdag veiligheidsmaatregelen genomen na de twee explosies aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. In de straat zijn beveiligingscamera’s geplaatst en één van de getroffen woningen is gesloten.
Dat bevestigen zowel de politie als de gemeente Tholen. Volgens de politie zijn de camera’s geplaatst in opdracht van de gemeente. “We kunnen inderdaad bevestigen dat er beveiligingscamera’s zijn geplaatst. Dit is, net als het sluiten van de woning, gedaan door de gemeente”, laat een politiewoordvoerder weten.
Explosies
De maatregelen volgen op twee explosies die in twee opeenvolgende nachten plaatsvonden aan de Bloemenlaan. In de nacht van maandag op dinsdag werd een vuurwerkbom tegen de voorgevel van een woning afgestoken. Daarbij ontstond brand en raakte de voorkant van het huis beschadigd.
Een nacht later was opnieuw een woning aan de Bloemenlaan doelwit van een explosie. Daarbij raakte de voordeur zwaar beschadigd. Bij beide incidenten raakte niemand gewond.
De politie onderzoekt de explosies. Vooralsnog is niemand aangehouden.




