
Beierse kapel De Ossekoppe pakken uit met Oktoberfest
AlgemeenNog lang voordat de octoberfesten populair werden organiseerde de Ossendrechtse kapel al dit soort feesten. Het bier vloeide rijkelijk en de bierpullen gingen als zoete broodjes over de tafel. Wat blijkt , nu hebben de jongere generaties deze gezellige feesten ook ontdekt, en de feesten worden her en der inmiddels veelvuldig georganiseerd. Reden te meer om deze traditie weer eens op de kaart te zetten. Eigenlijk is een oktoberfest een andere naam voor een gezellige bier feest avond, en dat is een Ossendrechtse vereniging wel toe vertrouwd, zeker als ze al 55 jaar bestaan.
De zaterdagavond is volledig gevuld met live muziek, van diverse kapellen uit de omgeving. Hummel Bummel uit Brecht trapt af met een eerste optreden, waarna vervolgens de volgende kapellen zullen spelen: De Alpenlanders uit Huijbergen, De Zuid Nederlandse Blaaskapel uit Fijnaart, en de Bayerse Dorfskapelle uit lage Zwaluwe. De aftrap is om 19.30 uur. Dress code is natuurlijk Beierse Kledij, en de mooiste outfit wordt beloond met een prijs. Ook zal er een loterij plaatsvinden.
Heeft u zin in een ouderwetse gezellige avond, geheel in Beierse sfeer, met lekker bier geschonken in bierpullen, met live muziek dan bent u op deze avond van harte welkom. Geheel in Ossendrechtse traditie wordt dit gegarandeerd een avond om nooit te vergeten. Wij zien u graag langskomen, u bent van harte welkom.




