
Eenzijdig ongeval aan Putsmolentje: Auto komt tot stilstand tegen gebouw
Door: Eveline Jansen AlgemeenOSSENDRECHT- Aan het Putsmolentje heeft zaterdagnacht een eenzijdig ongeval plaatsgevonden. Een auto kwam hier tegen een gebouw tot stilstand. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. De politie is bezig met een onderzoek naar de oorzaak van het ongeval. De schade aan het pand bleef beperkt. Wel werd een lichtmast uit de grond gereden.
De meldkamer ontving zaterdagnacht een melding van een eenzijdig ongeval aan het Putsmolentje. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Op de gemelde locatie was een auto tegen een woning tot stilstand gekomen. In de auto zouden twee mensen hebben gezeten. Zij waren echter niet meer ter plaatse toen de hulpdiensten arriveerden. Het is dan ook niet duidelijk of er sprake was van verwondingen. Brandweerlieden stelden ter plaatse de situatie veilig. Het is niet duidelijk waardoor de bestuurder tot stilstand kwam tegen het pand, de politie doet verder onderzoek. De schade aan het gebouw bleef beperkt. Wel werd er een lichtmast uit de grond gereden. Een bergingsbedrijf kwam ter plaatse om de auto weg te takelen.
In eerste instantie werd gemeld dat de bestuurder gewond was geraakt. Dit is dus niet bekend, aangezien de inzittende(n) op de vlucht geslagen zijn.




