Afbeelding
Foto: Priceless Memories
BEDRIJVIG NIEUWS

S.B.Training: Personal training op maat voor iedereen

Door: José van der Wegen Bedrijvig Nieuws

BEDRIJVIG NIEUWS HUIJBERGEN - Meestal denken mensen bij een personal trainer aan iemand die beroemdheden helpt en trainingen geeft waarbij je helemaal afgemat wordt. Maar als je Suzanne Bruggeman van S.B.Training, ofwel Suzanne Bruggeman Training, inschakelt, dan kun je gerust zijn. Want Suzanne biedt personal training aan, afgestemd op het niveau van de cliënt. “We kijken samen naar wat het lichaam kan. De lat ligt precies hoog genoeg, zodat deze altijd aangetikt kan worden. Zo blijft het motiverend en uitdagend.”

Suzanne heeft zelf jarenlange ervaring in coaching en lichaamsbeweging. “Tijdens een personal training sta ik steeds naast je. Niet alleen het fysieke aspect speelt namelijk een rol, ook het mentale deel is belangrijk. Veel mensen weten wel dat ze wat beweging kunnen gebruiken, maar dat kun je ook met een zachte aanpak realiseren. In mijn training is er altijd ruimte voor een praatje of een grapje. Het moet leuk en motiverend zijn en blijven.” 

Fysiek en mentaal sterker

Het feit dat Suzanne het fysieke met het mentale combineert, komt tot uiting in haar aanbod. Zo geeft Suzanne niet alleen personal training, maar ook healing boxing. “Vanuit eigen ervaring en interesse heb ik me verdiept in NLP, een methodiek voor persoonlijke ontwikkeling en communicatie. Daardoor kan ik verder kijken dan de training alleen. Door healing boxing leer je bijvoorbeeld je eigen grenzen te herkennen en erkennen. Boksen is therapeutisch en het resultaat kun je naar het dagelijkse leven vertalen. Het is prachtig om te zien dat mensen die onzeker beginnen, een stukje eigenwaarde terugvinden en letterlijk weer de rug rechten.” Ook mensen met artrose zijn bij Suzanne aan het goede adres. “Artrose is erg pijnlijk. Tijdens de training doen we samen gericht oefeningen, met het doel om de spieren eromheen sterker te maken. Op die manier komt de kracht terug en kunnen we de pijn proberen te verlichten.” Tijdens alle trainingen zet Suzanne het lichaam zelf aan het werk. “We werken wel met cardioapparatuur, losse gewichten en bijvoorbeeld elastieken, maar het lichaam doet het allemaal zelf. Dat helpt bij de bewustwording van wat je met je lichaam kunt.”

S.B. Training, Staartsestraat 57 (Wolfshoeve) Huijbergen,
www.sbtraining.nl, 06-12335816



Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief