
Druk weekend voor Hotak’68: jeugd en paraspelers in actie
VerenigingenHOOGERHEIDE - Komend weekend omvat een vol programma voor spelers van Hotak’68. Op zaterdag ontvangt Hotak’68 43 parasporters in MFC Kloosterhof voor het 3e ranglijsttoernooi. Drie Hotak’68 paraspelers doen mee. Op zondag schitteren de beginners achter de tafel. De finale Table Stars wordt dan gespeeld in Etten-Leur.
Hotak’68 organiseert zaterdag hun 3e Para ranglijsttoernooi. Met 43 deelnemers heeft het toernooi een mooie bezetting. De hoofdrolspelers van deze dag en dit toernooi zijn dee tafeltennissers met een al dan niet-aangeboren geestelijke of lichamelijke beperking. Hotak’68 heeft 3 ‘eigen’ toppers, te weten Bas Rongen, Mark Alberti en Dave de Gruiter. Zij staan natuurlijk ook op de deelnemerslijst. Er wordt in zes verschillende klassen gespeeld. De rolstoelers spelen samen met de lopers. In elke klasse wordt gestart met een meerkamp. Na de meerkamp worden de vervolgwedstrijden gespeeld. In elke klasse zijn er drie prijzen te verdienen.
Het toernooi start om 10.00 uur en rond 16.30 uur is de prijsuitreiking voorzien. Toeschouwers zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen in MFC Kloosterhof.
Table Stars Finale
Zondag wordt de finale van de Table Stars duo pré-competitie gespeeld. Elke ronde zijn deelnemers bij een andere vereniging te gast. De laatste ronde, de finale, wordt gespeeld bij Tanaka in Etten-Leur. De beginnende tafeltennissers starten altijd met een gezamenlijke warming up. Daarna worden de enkel- en dubbelwedstrijden gespeeld. De ochtend wordt altijd afgesloten met een leuk eindspel. Bij de finale zijn er altijd medailles voor de beste drie meisjes en beste drie jongens. Namens Hotak’68 zullen ook weer een aantal spelers deelnemen. Brent, Yara, Finn en Dario hebben de voorgaande ronden ook deelgenomen. Het is altijd een leuke, sportieve en leerzame tafeltennisochtend.
Zin om te tafeltennissen?
Heb je interesse om te komen tafeltennissen? Jeugd, senior of parasporter, prestatief of recreatief, je bent van harte welkom tijdens één van de Hotak’68-trainingen. Raadpleeg de website www.hotak68.nl, of mail secretaris Adriënne Suijkerbuijk via hotak68@ziggo.nl voor meer informatie. Je mag 4 keer gratis meetrainen voordat je beslist of je lid wilt worden.




