Een rondje fietsen langs de Aa of Weerijs in Rijsbergen leverde dit fraaie plaatje op. Op de achtergrond de kerktoren van Rijsbergen
Een rondje fietsen langs de Aa of Weerijs in Rijsbergen leverde dit fraaie plaatje op. Op de achtergrond de kerktoren van Rijsbergen Foto: Patrick van der Velden

Dit zijn jullie mooiste natuurfoto’s van deze zomer

Door: Redactie Algemeen

ZUNDERT - Als redacteur van de Zundertse Bode heb je maar geluk. Want iedere week ontvang je lezersfoto’s. Bijna allemaal geschikt om ‘Lezersfoto van de week’ te worden. Maar ja, we krijgen er zó veel, dat we dan in december nog foto’s van vroege zonsopkomsten plaatsen. Jullie foto’s zijn te mooi om niet te delen. Daarom laten we hier een selectie zien. 

Blijf je foto’s gerust insturen naar redactie@uitgeverijdebode.nl (graag o.v.v. ‘Lezersfoto’), want het zijn stuk voor stuk plaatjes!

Nadat in september 2025 de bijna 100 jaar oude populier langs de Hazeldonkse beek was gekandelaberd, is de hergroei begonnen.
Lekker herkauwen en uitrusten in een weiland precies tussen de Turfvaart en de Bijloop.
Genieten in eigen tuin in Wernhout: prachtige vlinders op de vlinderstruiken.
Hoewel deze foto eind juni erg laat gemaakt is, is hij wel erg vroeg voor 'zie de maan schijnt door de bomen'.
Net of de zon vastgeprikt zat op de zendmast in Wernhout.
Een mooie strook bloemen bij het fietspad langs de Aa of Weerijs in Rijsbergen.
Deze prachtige koninginnenpage bracht half juli een bezoek aan de Klein Zundertseweg.
Deze gouden zonsopkomst was recent te zien langs de Aa of Weerijs.
De Turfvaart bij de Pannenhoef ligt er mooi bij.
Lekker herkauwen en uitrusten in een weiland precies tussen de Turfvaart en de Bijloop.


Blijf op de hoogte van het lokale nieuws uit jouw regio met onze dagelijkse nieuwsbrief