
Roosendaalse lezersfoto van de week is gemaakt door Ineke Voeten
Door: Wies van Erp RubriekROOSENDAAL - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de Roosendaalse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Ineke Voeten die de spotlight mocht vangen.
“Dit tafereel zullen vele mensen herkennen als ze naar de boerderijwinkel in de Rietgoorsestraat gaan. Ik geniet er iedere keer weer van!”, zegt Ineke.
Stuur jouw Roosendaalse foto in
Heb jij ook een mooie foto die een plekje in de krant verdient? Een vrolijke foto van je (klein)kinderen of huisdier? Een foto van de prachtige natuur in gemeente Roosendaal? Of juist een stoere foto waarop je actief bezig bent?
Mail deze foto (het liefste in liggende modus) dan naar redactie@uitgeverijdebode.nl onder vermelding van ‘Lezersfoto’ en met je naam, omschrijving van de foto en de locatie waar de foto is gemaakt. En wie weet zie jij jouw foto straks terug in de krant als Lezersfoto van de Week.




