
Alzheimer Café van Thoolse werkgroep gaat binnenkort weer van start
Door: Redactie AlgemeenTHOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.
Dementie is een verzamelnaam voor een groot aantal hersenaandoeningen waarbij geheugenverlies centraal staat. De bekendste vorm van dementie is Alzheimer, maar ook Lewy Body en vasculaire dementie komen vaak voor. Tijdens deze bijeenkomst van het Alzheimer Café bespreekt Carla Ibrahim-Verbaas, neuroloog bij het ADRZ in Goes, de voornaamste vormen van dementie.
Het Alzheimer Café krijgt deze naam omdat iedereen die geïnteresseerd is zonder aanmelding welkom is. Er is ruimte voor vragen en onderling contact. Naast de deskundige spreker zijn ook casemanagers dementie aanwezig. De bijeenkomst vindt plaats in De Meulvliet in Tholen en begint om 19.30 uur. De toegang is gratis.




